درباره گیراجا

بازار اجاره املاک همواره از بخش های فعال صنعت کشور بوده است، لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون اغلب با تکیه بر ابزار های سنتی انجام شده است که با توجه به پیشرفت علم پاسخگوی نیازهای بشر امروزی نمی باشد، به همین منظور بر آن شدیم تا با طراحی سایتی با قابلیت ثبت و مشاهده املاک خانه-مسافر و با هدف برقراری ارتباط مستقیم بین مستاجر و موجر بستری برای ارائه اطلاعات املاک شده آماده سازیم.

گیراجا برگرفته از دو کلمه گیرا و جا هست. گیرا در فرهنگ فارسی به معنای گیرنده و اثرگذار، و جا به معنای مکان و منزل می باشد. همانطور که پیداست، کار گیراجا دریافت اطلاعات ملک و ارائه موثر آنها به کاربران عزیز می باشد.

در این وب سایت سعی نمودیم با ایجاد محیطی ساده و صمیمی برای تمامی کسانی که به نوعی به دنبال اجاره گرفتن و اجاره دادن ملک خود هستند بتوانند به راحتی، اطلاعات املاک مورد نظر خود را با ارائه ی جزئیات و از طریق حساب کاربری خود در معرض دید همگان بگذارند و از طرفی می توانند با توجه به معیارهای خود برای اجاره ملک دلخواه به جستجو در املاک ثبت شده بپردازند و با دیدن مشخصات کامل آن و اطلاعات جامعی نسبت به موقعیت ملک مورد نظر، اقدام به رزرو و در صورت تایید مالک ، آن را به صورت اینترنتی اجاره کنند.

خانه-مسافر: ملکی که در سامانه ی خانه-مسافر ثبت شده و دارای مجوز اسکان از وزارت گردشگری می باشد.

خدمات گیراجا
با هدف آسان تر شدن تلاش کردیم که:

  1. محیطی ساده برای تمامی کسانی که به نوعی به دنبال شناساندن خانه-مسافر خود به همه ی مسافران هستند فراهم کنیم، به گونه ای که بتوانند به راحتی، اطلاعات ملک خود و امکانات آن را با ارائه ی جزئیات و از طریق حساب کاربری خود در معرض دید همگان بگذارند.
  2. از طرفی مسافران عزیز بتوانند با توجه به معیارهای خود برای اسکان دلخواه به جستجو در املاک ثبت شده بپردازند و با دیدن مشخصات کامل آن و اطلاعات جامعی نسبت به موقعیت ملک مورد نظر، در صورت تمایل، هماهنگی لازم را جهت اسکان انجام دهند.

چرا گیراجا؟
در گیراجا سعی نمودیم یک معامله ی به اصطلاح دو سر برد را برای همه فراهم کنیم! چگونه؟

  1. به عنوان یک موجر می توانید همه ی مسافران را از وجود ملک خود باخبر سازید!
  2. به عنوان یک مسافر می توانید همه ی خانه-مسافرهای شهر مقصد خود را زیر نظر داشته باشید!

وارد حساب کاربری خود شوید